Podpůrné skupinky v ranném mateřství

25.08.2022

Těhotenská a kojící skupinka každé 1. pondělí v měsíci od 10:00 - 12:OO hod.

Setkání probíhá v MC Jablíčko ve Spolkovém domě ve Floriánově ulici 8, 3.patro.

Na setkání je potřeba se předem přihlásit (stačí SMS) na tel. 775 987 291 nebo 605 733 540.

Těším se na vás, vaše dula a laktační poradkyně Renata :)

Skupinky jsou určeny pro těhotné ženy a ženy s malými miminky do cca jednoho roku věku. Jsou otevřené všem ženám, které potřebují načerpat různé nezávislé informace, potřebují se podělit a posdílet svá různá témata, nebo hledají podporu ve své nové roli. Mají též potenciál najít a vytvořit přátelství mezi ženami, které si následně mohou pomoci i mimo skupinky v běžném fungování. Některé skupinky budou mít určené téma, jindy budeme jen volně probírat, co kdo zrovna přinese a prožívá.

Podporujeme mateřské kompetence, vrozené instinkty péče o děti, láskyplné vztahy v rodinách a co největší radost ze života s dětmi, byť je to často pro všechny z nás hodně náročné:)

K dispozici je zde čaj či káva, drobné občerstvení i možnost ohřát si vlastní donesené jídlo.

Kde: MC Jablíčko, 3. patro Spolkového domu, Emílie Floriánové 8, Jablonec nad Nisou

Cena: 70 Kč/2 hodiny

je potřeba se předem přihlásit na: loudova.renata@gmail.com, nebo na tel: 775 987 291

Těší se na vás Renata Loudová

1) Podpůrná skupinka pro těhotné ženy a kojící maminky

Setkávání jsou určená pro těhotné a kojící ženy, můžete přijít s miminky i staršími batolaty (je zde pro ně herní koutek vybavený hračkami). Budeme si povídat o věcech, co vás zajímají, trápí, ale i z čeho máte radost. Témata budou věnována hlavně pocitům a prožitkům v těhotenství, porodu - v jeho různých podobách a prožitcích, šestinedělí - co to je a co vás může čekat, jak o sebe a miminko pečovat atd., přípravy na kojení, můžete si prohlédnout, půjčit nebo zakoupit tématickou literaturu.

Bude zde prostor pro sdílení vašich příběhů a přání kolem porodu, kojení, spaní, nošení, krmení, vylučování a další péče o děti. Důležitost je kladena také na potřeby a prožitky samotných žen, které jsou často opomíjeny okolím i samotnými ženami.

Dojít mohou též ženy v šestinedělí, pokud se na to již fyzicky cítí - ikdyž je lepší v šestinedělí odpočívat v pohodlí své postele a při problémech s kojením využít zkušené laktační poradkyně, která přijede až k Vám domů :)

 Renata Loudová, tel: 775987291, mail:loudova.renata@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!