Podpůrné skupinky v ranném mateřství

25.01.2021

Společné skupinky se z důvodu nařízení vlády nesmí scházet. 

Těhotenská skupinka v úterý  od 16:30 - 18:30 hod.

Kojící skupinka a sdílení v úterý od 10 - 12 hodin.

Setkání probíhá v Saskově ulici 36, zvonek dula/psycholog.

Na setkání je nutné se předem přihlásit na 775 987 291.

Těším se na vás, vaše dula a laktační poradkyně Renata :)

Skupinky jsou určeny pro těhotné ženy a ženy s malými miminky do cca jednoho roku věku. Jsou otevřené všem ženám, které potřebují načerpat různé nezávislé informace, potřebují se podělit a posdílet svá různá témata, nebo hledají podporu ve své nové roli. Mají též potenciál najít a vytvořit přátelství mezi ženami, které si následně mohou pomoci i mimo skupinky v běžném fungování. Některé skupinky budou mít určené téma, jindy budeme jen volně probírat, co kdo zrovna přinese a prožívá.

Podporujeme mateřské kompetence, vrozené instinkty péče o děti, láskyplné vztahy v rodinách a co největší radost ze života s dětmi, byť je to často pro všechny z nás hodně náročné:)

K dispozici je zde čaj či káva, drobné občerstvení i možnost ohřát si vlastní donesené jídlo.

Kde: Saskova 36, Jablonec nad Nisou, zvonek dula/psycholog

Cena: 150 Kč/2 hodiny

je potřeba se předem přihlásit na: loudova.renata@gmail.com, nebo na tel: 775 987 291

Těší se na vás Renata Loudová

1) Podpůrná skupinka pro těhotné ženy - 1. úterý v měsíci 16:30 - 18:30 hodin

Setkávání jsou určená především pro těhotné ženy, ale můžete přijít i s miminky, pokud se chcete podělit o zkušenosti s těhotenstvím a porodem. Budeme si především povídat o věcech, co vás zajímají, trápí, ale i z čeho máte radost. Témata budou věnována hlavně pocitům a prožitkům v těhotenství, porodu - v jeho různých podobách a prožitcích, šestinedělí - co to je a co vás může čekat, jak o sebe a miminko pečovat atd., přípravy na kojení, můžete si prohlédnout, půjčit nebo zakoupit tématickou literaturu.

2) Podpůrná kojící skupinka - 2. úterý v měsíci 10 - 12 hodin

Setkávání určené především maminkám s miminky do jednoho roku věku, která jsou samozřejmě vítaná. Dojít mohou též ženy v šestinedělí, pokud se na to již fyzicky cítí. Bude zde prostor pro sdílení vašich příběhů a přání kolem porodu, kojení, spaní, nošení, krmení, vylučování a další péče o děti. Důležitost je kladena také na potřeby a prožitky samotných žen, které jsou často opomíjeny okolím i samotnými ženami.

 Renata Loudová, tel: 775987291, mail:loudova.renata@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!